Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

9:00-20:00

без вихідних

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик

Настільні ігри уява

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Настільні ігри – це популярний спосіб весело провести час в компанії. При цьому вони можуть стати не лише захоплюючим, але і корисним проведенням часу. За допомогою настолки можна розвивати творче мислення, аналітичні навички, фантазію. Сфера настільних ігор надає безліч жанрів, розрахованих на різні інтереси. Величезна кількість проектів дає можливість грати онлайн, проте це не створює атмосферу спілкування і суперництва, яку надають недорогі реальні набори.

Творчі настільні ігри

Серед безлічі недорогих наборів для ігор в асоціації, економічних, і інших крутих проектів особливе місце займають настолки для розвитку творчого та аналітичного мислення. Ця категорія дозволяє розвивати потенціал цілої компанії дітей і дорослих. Є кілька різновидів, які навчають використанню ораторського мистецтва, малювання, пантоміми та імпровізації.

Грати у творчі настільні ігри можна з самого раннього віку, причому, чим старше людина, тим складніші й цікавіші завдання вона може вирішувати. Тому при виборі важливо враховувати середній вік компанії. У нашому інтернет-магазині Бластер представлений великий асортимент розваг для гравців у віці від 5 років за низькою ціною.

Ігри, в яких потрібні творчі здібності

Ця категорія ігрових наборів надає навчальні завдання, від простих до складних. Гравці можуть поступово досягати межі можливостей, а іноді й долати їх. Є декілька особливостей творчих ігор :

 • вони дають «їжу» для розвитку уяви у кожного гравця;
 • правила формують умови, що випереджають процес зростання, постійно ускладнюючись;
 • навчальні моменти дозволяють розвиватися кожному, хто грає;
 • великий асортимент жанрів, що надає невимушену і захоплюючу атмосферу.

Каталог проекту Blaster дає можливість замовити онлайн найрізноманітніші круті ігри для розвитку фантазії, з низькою вартістю і доставкою по Україні.

ТОП-10 творчих настільних ігор

Виробники настолок надають великий вибір різних за жанрами й принципом розваг, серед яких кожен знайде варіант собі до смаку. Ми склали ТОП-10 цікавих проектів з популярних по відгуках клієнтів:

 1. Каркасон. Доступна кожному вартість цієї гри робить її практичним вибором для початківців. Принцип змагання полягає в складанні карти середньовічних територій і розміщення на ній своїх підданих. За правилами перемагає той, хто після підсумкового підрахунку очків стане повноправним королем. У процесі усі гравці можуть заважати один одному розвиватися, захоплюючи собі все більше земель.
 2. Серія Dixit. Основу складають різноманітні картки з ілюстраціями, створеними французькою художницею Марі Кардуа. Асоціації ведучого з малюнками необхідно вгадати гравцям. Для великої творчої компанії обов'язково варто купити цю гру.
 3. Імаджинаріум. Серія, що продовжує тему попереднього проекту. Ведучий викладає на стіл одну зі своїх карт і вимовляє асоціативну фразу. По ній кожен з учасників також додає одну. Суть полягає в тому, щоб визначити початкове зображення. Серія надає асортимент наборів з різними картинками – від найпростіших до максимально складних.
 4. Муза. Спрямований на командні асоціації набір, що надає великий простір для колективного розвитку уяви.
 5. Еківоки. Крута гра, спрямована на розвиток взаєморозуміння. Розкриває різні сторони творчості – вокал, пантоміму, навички малювання.
 6. Воображарій. Суть – у поясненні заданого слова, але зробити це треба в певних умовах, які диктують ігрові картки.
 7. Шерлок і Пікассо. Відгадувати загадане слово компанія повинна за малюнком, зображеному ведучим. При цьому є також гравці, які можуть заплутувати тих, що відгадують.
 8. Знахідка для шпигуна. У цій захоплюючій грі вам треба вичислити шпигуна за принципом Мафії. Дія відбувається в різних локаціях.
 9. Аліас. Відома гра, що полягає в поясненні й відгадуванні слів. У каталозі Бластер є також компактна похідна версія, яку можна брати з собою в подорожі.
 10. Малювмій. Своєрідне змагання художників. Необхідно зображувати задану картинку в певних умовах – лівою рукою, не відриваючи олівець від паперу і так далі

І це – лише частина настільних розваг, які можна дешево купити в інтернет-магазині Blaster в Києві.

Переваги купівлі в інтернет-магазині «Blaster»

Наш проект надає асортимент настільних творчих ігор від різних виробників. Ми забезпечуємо:

 • висока якість виготовлення;
 • можливість купити дешеві та цікаві розваги для компанії;
 • доставку по Києву й усій Україні.

На підтвердження високої якості та низької ціни ви можете ознайомитися відгуками на сторінках сайту.

Вгору
,