Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

9:00-20:00

без вихідних

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик

Психологічні настільні ігри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

У епоху онлайн ігор не втрачають популярність настолки. Вони використовуються для спільного відпочинку компанією, веселого і захоплюючого проведення часу. Особливою категорією таких розваг є навчальні та психологічні настільні ігри. Цей різновид своїми особливостями допомагає розвивати інтуїцію. Якщо у вас є досить розумний опонент, гра перетворюється на справжню битву умів. Інтернет-магазин Бластер надає можливість купити недорогі круті настолки, орієнтовані на психологію. Зручності додає можливість доставки по Києву й Україні.

Психологічні настільні ігри

У категорію психологічних настолок потрапляють різноманітні ігри. Основним принципом є правильне використання психології опонента, блеф, емоційний відіграш. Сфера застосування давно вийшла з області простих розваг. Сьогодні з їх допомогою проводять психологічну підготовку різних фахівців. Використання різних жанрів дозволяє розкрити різні емоційні сторони.

В процесі гри правила примушують перейматися сюжетом, ставати його частиною. Інакше складно перемогти, тим більше якщо вам попався досить розумний суперник. Саме ця сторона робить увесь асортимент настільних ігор психологічного напряму настільки популярним і цікавим. Поєднуючи приємне з корисним, гравці можуть пізнати себе, суперників і просто весело провести час.

ТОП-10 кращих психологічних настільних ігор

Різні жанри настолок від перевірених виробників дозволяють підібрати відповідний недорогий сюжет для кожної компанії. Основна частина прихильників – дорослі, оскільки ігровий сюжет і правила найчастіше вимагають усидливості й зібраності. В усій різноманітності є популярні набори, які, за відгуками гравців найцікавіші:

 1. Мафія. Визнаний лідер серед психологічних настільних ігор. Основний акцент дії зроблений на проникненні в психологію суперників. Найбільше задоволення приносить гра у великій компанії (від 10 осіб). Гравці отримують певну професію, від мафії до мирних мешканців. Завдання – вичислити мафіозі, для чого використовується голосування. Ціна помилки – смерть одного з мирних персонажів.
 2. Покер. Азартна настільна гра, також щільно пов'язана з психологією. Для гри краще купити спеціальний набір – це дозволить підтримати антураж.
 3. Емоційний інтелект. Набір з невисокою вартістю включає картки, на яких описані різні емоції. Завдання гравців – відобразити їх мімікою, в цьому плані її можна віднести й в категорію навчальних.
 4. Опір. Ще один набір, в правилах якого закладено виявлення зрадника в групі союзників. Дія відбувається в диверсійному загоні.
 5. Це моя війна. Крута гра в жанрі виживання в післявоєнному місті. Усі компоненти та історія високої якості опрацювання, що дозволяє повністю зануритися в ігрове оповідання. Кількість гравців – від 1 до 6.
 6. Імаджинаріум. Асоціативна гра, що дозволяє упізнати хід думок друзів, краще познайомитися в компанії.
 7. За бортом. Ролева гра з психологічним ухилом. Гравці, що вижили в шлюпці, заробляють очки, допомагаючи або змагаючись один з одним. Є продовження історії з назвою «Незаселений острів».
 8. Exit. Серія захоплюючих ігор, грунтованих на крутих головоломках. Їх джерелом може бути як інший гравець, так і сама система.
 9. Містеріум. Сюжет грунтований на розслідуванні злочину. При цьому використовуються картки із зображеннями та асоціації. Підійде прихильникам містики.
 10. Телепат. Підходить для близького знайомства з психологією друзів. Грунтована на питаннях і відповідях.

За відгуками бувалих гравців саме ці представники найбільш популярні у світі психології. Каталог Blaster надає асортимент цих і інших дешевих наборів, які можна недорого купити онлайн з доставкою по Києву й Україні.

Особливості психологічних настолок

Є декілька моментів, які вигідно виділяють дешеві та дорогі варіанти з психологією на тлі інших настолок:

 • є цікаві набори для різної кількості гравців;
 • асортимент Бластер, розрахований на усі вікові категорії;
 • можливість краще упізнати своїх союзників і суперників;
 • тренування інтуїції.

Крім того, подібні розваги допомагають визначити та розв'язати деякі внутрішні проблеми.

Вигода купівлі в інтернет-магазині «Blaster»

Blaster – інтернет-магазин, який надає можливість вибрати захоплюючі настолки за низькою ціною для будь-якої компанії. Через наш каталог можна купити набори різних жанрів від відомих виробників. Ми пропонуємо:

 • високу якість;
 • великий асортимент;
 • доставку по Україні;
 • низькі ціни.

Адекватна вартість наборів дозволить початківцям випробувати будь-яку гру і вибрати варіант на свій смак.

Вгору
,