Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

9:00-20:00

без вихідних

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик

Рухливі настільні ігри

Одна з популярних і найбільш захоплюючих категорій настільних ігор – рухливі. Розваги цього типу підходять для великої активної компанії. Інтернет-магазин Бластер надає асортимент таких ігор, розрахованих на будь-який вік. Купити цікаві варіанти можна онлайн, через каталог. Вони дозволять недорого провести час з користю. Є дешеві й дорожчі комплекти, які підійдуть для усіх гравців, про що говорить безліч позитивних відгуків.

«Рухливі» настільні ігри – гарантовано яскраві враження і веселе проведення часу

Сучасні настільні ігри можуть бути не лише навчальними, орієнтованими на стратегію й ерудицію. Рухливі варіанти примушують гравців проявляти гнучкість тіла і виробляти забавні па. Згадати хоч би популярний Твістер. При адекватній вартості гри такого жанру забезпечують безліч захоплюючих годин і моментів, що запам'ятовуються. До того ж їх можна узяти з собою на відпочинок – невелика коробка не займе багато місця у багажі, а список розваг поповниться ще одним цікавим пунктом, підвищуючи загальну якість дозвілля.

Рух – це життя. Тому недорогі й цікаві розваги з фізичною активністю будуть корисні не лише дітям, але і дорослим у будь-якому віці. З їх допомогою спільне дозвілля стає не лише веселим, але і корисним. В деяких випадках такі круті ігри можуть замінити легку гімнастику, пробіжку. Це допоможе підтримувати м'язовий тонус при позитивному настрої.

Особливості рухливих настільних ігор

Від інших настолок рухливі варіанти відрізняються тим, що примушують гравців проявляти активність не лише розумову, але і фізичну. При цьому є цілий асортимент розваг для усієї сім'ї – від маленьких дітей, до старшого покоління. Можливість проводити час за спільною грою допомагає згуртувати сім'ю, друзів, розвеселити компанію. При цьому для крутого відпочинку не треба великий простір – у більшості випадків досить пари квадратних метрів. Це забезпечило велику популярність таким іграм в умовах квартир і приватних будинків.

Особливо сподобаються активні настолки дітям. У домашніх умовах їм часто бракує рухової активності, а настільні ігри допоможуть компенсувати цей недолік з лишком. Якщо немає можливості проводити багато часу на дитячому майданчику або у дворі, варто купити рухливу настолку і насолоджуватися їй усією сім'єю або запросити друзів. Такі недорогі розваги:

  • допомагають весело провести час;
  • розвивають гнучкість;
  • тренують моторику та уважність;
  • учать швидко реагувати на команди ведучого.

Купити дешеві рухливі ігри від відомих виробників допомагає інтернет-магазин Blaster. У каталозі є великий асортимент таких наборів для активного проведення часу в домашніх умовах.

При виборі набору для дітей важливий момент – врахувати інтереси дитини. Якщо їй цікавіше рухова активність, можна підібрати варіант без особливого розумового навантаження, спрямований на розвиток гнучкості та реакції. Проте є комплекти для ігор, які дозволяють ефективно поєднувати ці два типи навантажень. Вони допомагають комплексно тренувати тіло і розум, перевіряти ерудицію, розвивати гострий розум, здатний швидко реагувати на ситуацію, що міняється правилами. Така купівля – можливість весело дати поштовх до загального розвитку дитини без певного упору на конкретний аспект. При цьому ігри залишаються дешевими та компактними.

Вигода купівлі в інтернет-магазині «Blaster»

Наш проект Бластер надає можливість замовити онлайн круті ігри для усіх категорій людей, включаючи рухливі, стратегічні, навчальні й інші різновиди. Низькі ціни та доступність дозволять вам і вашій компанії швидко обзавестися настолкою для спільного дозвілля. Інтернет-магазин Blaster гарантує:

  • підвищену якість виготовлення;
  • вибір виробників;
  • доставку по Києву та Україні;
  • великий асортимент рухливих ігор настільного типу.

Для замовлення досить звернутися до наших консультантів, доступних за контактами на сторінках сайту. Фахівці допоможуть початківцям придбати недорогі та цікаві ігри, а також оформити доставку по території Києва й усієї України. Вибір можна орієнтувати на бажану вартість, складність, правила, жанри. Для самостійного вибору можна також прочитати відгуки клієнтів. Бластер – зручна можливість отримати захоплюючу гру для усієї компанії оперативно і за низькою ціною.

Немає товарів

Вгору
,