Ми прихильники якості обслуговування і швидкості отримання вами обраних настільних ігор в нашому магазині.

Саме тому ваші платежі ми побачимо швидко, після чого так само швидко відправимо замовлену настільну гру до вас в руки.

 

 

Варіанти оплати, доступні в магазині настільних ігор Бластер:

Оплата при отриманні – ви оплачуєте покупку в відділенні компанії-перевізника, або кур'єру при отриманні замовлення. Зверніть увагу, транспортні компанії при даному способі оплати стягують додаткову комісію, розмір якої залежить від вартості вашої покупки. Нова Пошта називає дану послугу "Накладений платіж" і суму комісії рахує за формулою "20 грн. + 2% від суми замовлення". При доставці нашою кур'єрською службою по Києву комісії не нараховуються.

Онлайн-оплата банківською карткою – оплата відразу після оформлення замовлення Visa, MasterCard, Приват24, ApplePay, GooglePay, або переказ в терміналі самообслуговування.

Відкладена оплата банківською картою – ідентично звичайній онлайн-оплаті, але після оформлення замовлення ви не отримаєте сторінку для оплати, а спершу з вами зв'яжеться наш менеджер і лише після підтвердження по телефону на ваш E-Mail і/або телефон будуть спрямовані посилання для оплати.

Оплата на картку Приват – оплата за номером картки, реквізити якої будуть надані вам після підтвердження замовлення менеджером.

 

При оформленні замовлення товари бронюються за покупцем, в тому числі і для проведення оплати, але не більше ніж на 48 годин, після чого замовлення буде скасовано.

Якщо у вас є особливі побажання – повідомте про них менеджеру і ми обов'язково постараємося допомогти.

 

 

Варіанти доставки, доступні в магазині настільних ігор Бластер:

Кур'єром по Києву – доставка нашою кур'єрською службою в робочі дні, доставка зазвичай на наступний робочий день після замовлення.

Новою Поштою у віддідлення – доставка компанією-перевізником Нова Пошта у відділення і почтомати по всій Україні, замовлення, оформлені вранці і вдень, будуть відправлені нами в той же день. Терміни доставки визначаються Новою Поштою і як правило знаходяться в межах 1-2 днів. Наприклад, в Києві ваше ранкове замовлення іноді ви зможете отримати у відділенні вже ввечері, а в обласних і районних центрах - на наступний день.

Новою Поштою на адресу – доставка компанією-перевізником Нова Пошта до дверей одержувача, терміни доставки визначаються Новою Поштою і зазвичай збігаються з термінами доставки у відділення.

Зверніть увагу – тривалість зберігання ваших замовлень у відділенні компанії Нової Пошти становить 5 календарних днів, після закінчення яких замовлення буде відправлене у зворотньому напрямку. Якщо ваше замовлення було оплачене попередньо, – ви можете зв'язатися з нами для подовження терміну зберігання вашої гри.

 

 

Вартість доставки та додаткові платежі:

Вартість доставки нашою кур'єрською службою фіксована і складає 60 грн. для замовлень на суму до 1000 грн. Замовлення вартістю 1000 грн. і більше доставляються за рахунок магазину.

Вартість доставки Новою Поштою у відділення визначається тарифами Нової Пошти і в середньому становить близько 50 грн. Замовлення вартістю 1000 грн. і більше доставляються за рахунок магазину.

Доставка Новою Поштою на адресу дорожче доставки до відділення/поштомату приблизно на 20 грн. і також визначається тарифами Нової Пошти. Замовлення вартістю 1000 грн. і більше доставляються за рахунок магазину.

 

Додаткові платежі можуть виникати в декількох випадках:

При оплаті, якщо у вас рідкісний вид картки/рахунку, або "дивний" банк-емітент. Комісію при оплаті в нашому магазині оплачує покупець незалежно від суми замовлення.

При доставці Новою Поштою з обраним способом оплати "оплата при отриманні" – виникає послуга "Накладений платіж" з сумою комісії згідно правил Нової Пошти, яка становить 20 грн. + 2% від суми замовлення. Дану комісію оплачує покупець незалежно від суми замовлення.

 

 

 

Оформити замовлення ви можете як на сайті, так і по телефону. У разі виникнення будь-яких питань, ви можете зв'язатися з нами, використовуючи дані з розділу "Контакти".