Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

9:00-20:00

без вихідних

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик

Різні варіації гри Мафія

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Привабливість будь-якої гри в тому, що вона відкриває в людині найнесподіваніші якості. Мафія не просто ділить гравців на декілька груп, а дозволяє їм приміряти на себе різні образи. Тут важливо не просто стати частиною команди, але і постаратися не розкрити себе, особливо, якщо ти головний мафіозі.

Як грати в мафію?

Цю настільну гру можна сміливо назвати психологічною. За своєю суттю вона покрокова і моделює боротьбу меншості з більшістю. При цьому потрібно зазначити, що перші інформовані значно більше. Сюжет полягає в тому, що городяни піднімають бунт проти мафіозного клану, який, своєю чергою, готовий битися до останнього з мешканцями міста.

У гру часто грають в клубах, салонах або просто в компанії від трьох осіб і більше. Для визначення ролей обирається ведучий. Мафія належить до розряду карткових. Кожен гравець отримує свою карту, яка видається сорочкою вниз. Так розподіляються ролі. Ті, у кого червоні карти, відносяться до чесних громадянам. Серед них виділяється комісар – у нього туз. Чорні нарікають себе злочинним угрупуванням. 

У ігровому процесі є дві стадії: день і ніч. Після отримання кожним своєї посади настає нічна пора. Усі закривають очі, окрім ведучого. Для упевненості можна використати маски або хустки. Далі слідує команда: мафія прокидається. Це треба для того, щоб мафіозі познайомилися між собою. Потім вони засинають і прокидається комісар. Так ведучий знайомиться з усіма. Вдень усі громадяни не сплять. 

Тут згодяться дедуктивні здібності. Адже завдання мафії в тому, щоб знищити усіх городян, не розкривши себе. Вдень відбувається загальне обговорення і призначається людина, яка буде посаджена у в'язницю. Вона визначається шляхом голосування. Той, хто набрав найбільшу кількість голосів, вибуває з гри. Його карта розкривається. Знову настає ніч. Мафія беззвучно радиться і вбиває одного з городян, і знову засинає. Прокидається комісар і показує ведучому, кого він хоче перевірити. Він жестами пояснює приналежність гравця. Вдень оголошується убитий вночі. Він вибуває. Так відбувається до тих пір, поки одна з команд повністю не буде вбита. 

Ця дуже популярна розвага для великої компанії. За жанром цю гру можна швидше віднести до логічних. Процес несе і навчальний характер. Він буде тим захоплююче, чим більше людей в нім бере участь. Мафія подарує вам незабутні й круті емоції. 

Карткова гра «Мафія» і її варіанти

Є декілька версій цієї настолки. Кожен виробник намагається додати в неї щось відмітне. Але розпочинати знайомство з гри потрібно саме з класичної версії. 

За класикою набір розраховується на 10 осіб. У одній команді – семеро, один з яких Шериф. У іншій – троє, у тому числі Дон. Перемога привласнюється у тому випадку, якщо мафіозі за три рази не змогли винищити городян. Другий випадок – кількість членів мафії дорівнює числу мирних жителів. 

Є версія, в якій є нові ролеві позиції :

  • месник;
  • везунчик;
  • детектив;
  • революціонер.

У правилах чітко описуються дії кожного. Також в комплект можуть входити маски, які допоможуть приховати осіб і емоції. На нічний час включають гучну музику, щоб усі рішення вдень приймалися тільки на основі емоцій і дедукції. 

Під час гри отримують розвиток такі якості, як інтуїція й уважність до деталей. За тривалістю кредитного проекту її не можна віднести до швидких

В основному головна відмінність комплектів полягає в кількості й назвах ролевих персонажів. Деякі навіть цікавіше, ніж класичні. 

Переваги купівлі в інтернет-магазині «Blaster»

У інтернет-магазині Blaster представлений великий асортимент різних настільних ігор. У каталозі можна легко знайти потрібний товар за зручними фільтрами. Також паралельно ставиться сортування від дешевих до дорогих. 

Наш магазин готовий зробити все, щоб вечори у вашій сім'ї стали цікавими. Настолки роблять людей згуртованішими й комунікабельними. 

Купити товари у Бластері можна декількома способами. Прямо на сайті онлайн або зателефонувавши менеджерам. Якщо при виборі виникли сумніви, можна отримати кваліфіковану консультацію. Також вам допоможуть відгуки з відповідного розділу.

Ціни на настолки самі різні, тому можна знайти недорогі товари. Крім того, часто проводяться акції й розпродажі, тому стежите за нашими анонсами за допомогою підписки. Бластер здійснюється доставку замовлень не лише у великі міста, такі як Харків, Київ або Одеса, але і в інші точки України. Вартість послуги залежить від суми замовлення і перевізника.

Вгору
,