Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

9:00-20:00

без вихідних

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик

Логічні настільні ігри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Логіка – це складова частина більшості ігор. Вона потрібна для продумування кроків, рішення загадок і головоломок для подальшого проходження сюжету. Наявність абстрактного мислення дозволяє подумати наперед, як поводитимуться суперники, або передбачати складні ситуації. У логічних настолках потрібно вміння робити висновки, розробляти стратегії та план дій. Для цього потрібна дедукція. 

Чинник випадковості практично відсутній в цьому жанрі. Все залежить від коректності рішень і стратегії розвитку. Перші ігри носили в собі саме протистояння між двома суперниками. Так з'явилися нарди, шахи, шашки і японське го. 

Кращі логічні настільні ігри 

Настільні ігри з використанням логіки та мислення можуть мати різну кількість гравців від однієї до шести-семи осіб. Якщо в першому випадку все зрозуміло, і людина протистоїть в основному сюжету, то з настолками на компанію можуть бути варіанти. Вони можуть бути:

 • змаганнями, тобто учасники протистоять один одному і між собою розділяють роль переможців і програвших;
 • кооперативними – у гравців один загальний ворог – сюжет.

Усі ігри на компанію можна розділити ще на декілька підвидів:

 • тайлоукладальні, ваше основне завдання за допомогою окремих тайлів відкрити нові території, активувати героїв;
 • тетрісоподібні, коли необхідно правильно з'єднати різні фігури;
 • контроль над територіями;
 • квести різного типу, де наступний крок обов'язково пов'язаний з розв'язанням якої-небудь задачі або головоломки;
 • розвивашки для дітей, вони покращують пам'ять, допомагають дитині дізнатися про літери, навчитися рахувати – усе це відбувається в зручній ігровій формі.

Такі цікаві й різноманітні товари чудово підійдуть на подарунок для малюків і дорослих. 

Настільні ігри розвивають логіку: ТОП-10

Складаючи ТОП найбільш популярних логічних настільних ігор, хочеться виділити наступні:

 1. Серія Каркасон. У неї входить велика кількість сюжетів, але усі вони обов'язково вимагають першої базової версії. Саме на неї накладаються усі доповнення.
 2. Сирний Замок: Спритний Гонзола. Підійде для дітей від 8 років. До команди мишенят приєднався новий герой. Він дуже швидкий і спритний, легко перескакує по слизьких дахах. Нові герої й ходи відкривають чотири сценарії. Малюки із задоволенням вирішуватимуть загадки й головоломки, які їм підкидає сюжет. Гравців чекають нові захоплюючі пригоди.
 3. Дядечкова ферма. До складу входять основа ферми та частини головоломки, яку необхідно зібрати. Це поодинокий варіант. Правила описують велику кількість завдань різної складності. Початкові дані показують розташування декількох предметів, решту необхідно зробити самому. 
 4. Орбо. За типом – це механічна головоломка. Це деяка суміш Квачів і Кубика Рубіка. Одно вільне вікно дозволяє перемішати між собою кольори так, щоб отримати потрібну послідовність.
 5. Серія Квест Майстер. Розрахована на сімейне проведення часу. На шляху до досягнення мети треба вирішити немало завдань і головоломок. А хороша команда допоможе вам.
 6. Серія Елементарно. Ще один набір цікавих навчальних квестів. За допомогою аналізу фактів і доказів треба знайти справжнього злочинця. Основний жанр – квест. Тільки вирішивши загадку можна зробити новий хід. Виробник пропонує не лише різні сюжети, але і рівні складності. 
 7. Нерозкрита справа Шерлока Холмса. Команду чекають захоплюючі подорожі. Вони можуть спробувати себе в ролі конкурентів самого Шерлока Холмса. Нова крута справа для сищиків. У грі змішані інтерактив і реальні об'єкти.
 8. Клаптева імперія. Ця стратегія, мета якої за допомогою логіки побудувати невелику імперію. А логіка допоможе вам побудувати правильно стосунки з сусідами й отримати більші багатства, ніж інші. 
 9. Кря-Дедукція. У полі розміщуються фігурки на магнітах. Тому її легко і зручно брати з собою в дорогу. До правил додаються різні завдання, у яких є рівні складності. Попри те, що деталей всього дванадцять, з їх допомогою виконують до 50 завдань. Діти навчаться мислити логічно і рахувати до п'яти.
 10.  Кольорові битви. Мета кожного раунду – це зафарбувати усе поле. До складу входить 4 маркери різного кольору, що стираються, і понад 35 полів. 

Ціни на асортимент Бластера говорять про те, що настільні ігри задоволення не з дешевих. Але цінність проведеного разом часу, отриманих емоцій і знань не вимірюється грошима. Крім того, у нас проводяться розпродажі та є накопичувальні знижки.

Переваги купівлі в інтернет-магазині «Blaster»

У інтернет-магазині Blaster можна купити ігрові товари на будь-який смак, у тому числі й недорогі. Каталог постійно оновлюється. Замовлення легко оформити онлайн разом з доставкою по Києву та України. Про її вартість можна дізнатися з відповідного розділу на сайті. Про якість можна судити з відгуків клієнтів.

Вгору
,