Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

9:00-20:00

без вихідних

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик

Історичні настільні ігри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Настільні ігри по історії – цікаве і захоплююче зайняття для прихильників історичних баталій. Шикарне виконання і якість опрацювання забезпечують відчуття повного занурення у відповідний період історії. Такі й інші набори (навчальні тематичні та так далі) пропонує інтернет-магазин Бластер. Через наш каталог можна купити онлайн недорогі й цікаві набори з доставкою по Києву та усій Україні. Низька вартість не скасовує високої якості виконання.

Настільні ігри з історії

Перші настільні ігри в історичному жанрі з'явилися ще в 1954 році. Тоді вони були не просто розвагою для спільного дозвілля компанії. Такі набори служили навчальним посібником для полководців. З їх допомогою вивчали тонкощі тактики й стратегії, опрацьовували можливі варіанти результату подій, тренували пам'ять і увагу.

З 19 століття сфера таких настолок постійно розвивається, надаючи все більшу кількість сюжетів, грунтованих на масштабних баталіях минулого й окремих історіях персонажів. Саме продуманість і висока якість виконання наборів стали причиною популярності ігор з історії серед сучасних гравців. Історична основа надає їм ще більше привабливості серед прихильників рольовок, що мають великі знання в цій області.

Переваги настільних історичних ігор

Ігри цього жанру дозволяють на якийсь час зазирнути в минуле, відчути себе на місці героїв і полководців того часу. Гравці можуть стати на чолі армії, острова і цілої Імперії. Грамотне управління і розвиток держави, економічна і військова складова органічно поєднуються в таких комплектах за допомогою ретельно продуманих правил. Причому епохи можуть бути найрізнішими – від кам'яного століття, до Світових воєн.

Захоплюючі набори на основі історії потребують стратегічних і управлінських здібностей. Ігровий процес вимагає продумувати свої дії на декілька ходів вперед, передбачати можливі сценарії розвитку подій. У цьому плані історичні ігри є не просто цікавою розвагою, а ще і повноцінним навчальним посібником, який підійде як дітям, так і дорослим. Можливість створювати та міняти історію – неймовірно захоплююче явище, яке коштує того, щоб купити набори каталогу з каталогу Blaster недорого.

Вибір історичних настільних ігор для різних віків

Великий асортимент з каталогів інтернет-магазинів дозволяє онлайн купити ігри історичного жанру для компаній різного віку за низькою ціною. Доставка від Бластер дозволяє мешканцям Києва й іншої України отримати бажаний набір дешево і швидко. Проте спочатку варто зробити вибір. При цьому треба врахувати декілька чинників:

 • вікову категорію гравців;
 • переваги за стилем (поодинокі персонажі, масштабна стратегія);
 • спрямованість гри (економічний розвиток, військові дії);
 • найцікавіший часовий період, рівень знань про нього.

Залежно від віку гравців обирають міру складності ігрового сюжету. Для найменших підійдуть прості пазли, які можна збирати на швидкість, тренуючи увагу. Дітям старше корисно буде грати в набори з економічним напрямом, навчаючись розумній витраті ресурсів і грамотній їх здобичі, розвиваючи пам'ять і логіку.

Дорослі обирають історичні настільні ігри залежно від своїх переваг і бажаної ціни. Наприклад, хороші відгуки має популярний дешевий комплект «Каркасон», який дозволяє згенерувати власну карту і боротися за території з іншими гравцями. У оригінальному наборі представлений сюжет французького середньовіччя, що дозволяє зануритися в атмосферу тієї епохи. Для прихильників стародавнішого світу підійдуть варіанти правил, схожі на «7 чудес». У цьому виконанні вам буде доступна повноцінна стратегія на основі життя великих міст Стародавнього Світу.

Вигода купівлі в інтернет-магазині «Blaster»

За допомогою каталогу проекту Бластер мешканці Києва й України в цілому дістають доступ до різноманітних історичних настолок з крутими масштабними битвами для декількох гравців. Ми забезпечуємо доставку, що дозволить не витрачати час на поїздки по магазинах. Висока якість ігор різних виробників забезпечує ним довговічність навіть при активному використанні, вартість залишається адекватною. Новачкам наш проект надає асортимент дешевих комплектів, які дозволять ознайомитися з жанром.

Бувалим компаніям гравців ми надаємо недорогі комплекти, здатні захопити на довгий час будь-кого. Кожна позиція супроводжується відгуками клієнтів, які підтверджують її якість і захопливість. Blaster відкриває двері у світ крутих історичних битв, що поставляються перевіреними виробниками та дають відчути себе на місці видатних особистостей.

 • Кровус Максимус
  Новинка
 • Безстрашні. Нормандія
  Новинка
  −5%
 • Каркассон
 • Каркассон Таверни і Собори
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Принцеса і дракон
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Вежа
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Купці і зодчі
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Абатство і мер
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Мости, замки і базари
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Граф, король і культ
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Пагорби і вівці
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Бродячий цирк
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Big Box
  Новинка
Вгору
,