Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

9:00-20:00

без вихідних

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик

Містобудівні настільні ігри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Настільні ігри вважають розвагою для прихильників фентезі й дітей. Проте якщо правильно вибрати жанр і тематику, можна зацікавити будь-яку компанію друзів або грати усією сім'єю. Одними з таких ігор є настолки про містобудування. Цей напрям може об'єднати людей різного віку в єдину команду і створити затишну атмосферу. У онлайн-каталозі інтернет-магазину Бластер цілий асортимент подібних наборів для спільної гри від відомих виробників, яких можна купити за низькою ціною з доставкою по Києву та Україні.

Настільні ігри з містобудування

Важливим моментом в настільних іграх з містобудування є навчальна сторона. Вони тренують просторове мислення, розвивають навички усного рахунку й уважності. Необхідно своєчасно робити будівлі, добувати ресурси та здійснювати ремонтні роботи. Це дозволяє забезпечити усебічний повноцінний розвиток дітей від найменшого віку. Дорослі ж, своєю чергою, зможуть перевірити себе і свої навички.

Тренування стратегічного, просторового мислення, логіки й дрібної моторики в іграх по містобудуванню органічно поєднуються із захоплюючим і цікавим ігровим процесом. Це робить їх популярними в широкому колі гравців.

Особливості містобудівних настільних ігор

Основа ігрового процесу в містобудівних настільних іграх – зведення крутих замків і ігрових полів з окремих фрагментів. Це хороше тренування для дрібної моторики, що розвиває кисті рук і пальці.

Важливим моментом при використанні таких настолок є розвиток просторового мислення. Гравцеві доводиться планувати подальший вид будови, тому важливо уявляти, як виглядатиме будівля після завершення. Діти, що захоплюються такими іграми, швидше сприймають навчання. У процесі потрібний також усний рахунок, який позитивно впливає на математичні навички дитини.

Ще однією стороною містобудівних настолок є соціальна складова. Для будь-якої гри, дешевої або дорогої, необхідно не менше 2 гравців. Розвага має на увазі спілкування, що розвиває комунікативні навички. Ці навички корисні не лише дітям, але і дорослим, тому для кожної компанії варто купити настолку так цього напряму недорого.

ТОП-10 настільних ігор з містобудування

У великому асортименті проектів, що поставляються виробниками в інтернет-магазинів, є декілька найбільш популярних наборів, які мають великий попит. Ми склали, за відгуками гравців ТОП-10 таких наборів каталогу Бластер:

 1. 7 чудес. Захоплююча гра, що поєднує економічну і містобудівну складову. Гравець виступає в ролі власника великого міста. Хороший навчальний матеріал для стратегічного й економічного мислення.
 2. Alhambra. За допомогою спеціальних карток-тайлів гравець вибудовує свій район з фонтанами, садами, вежами. Прибудова різних об'єктів один до одного робиться відповідно до правил гри.
 3. Architects of the West Kingdom. Настолка розповідає про змагання архітекторів за увагу монарха. Недорогий комплект вміщує круті можливості, компанії, що дозволяють реалізувати різні дизайнерські фантазії. Гра відрізняється красивим оформленням, низькою вартістю і захоплюючим сюжетом з цікавим процесом протистояння.
 4. Catan (Поселенці). Серія настільних ігор, що надає гравцям можливість побудувати власну цивілізацію в різних умовах – від середньовічних територій до глибокого космосу. Велика різноманітність можливостей і прості правила.
 5. City Tycoon. Відомий симулятор містобудування з великою кількістю позитивних відгуків.
 6. Евердел. Сюжет переносить вас в просторі зелені ліси, дозволяючи побудувати своє місто.
 7. Каркасон. Оригінальна система створення карти також може бути віднесена до містобудівних проектів.
 8. Вище і нижче. Розповідь про переселення людей на нові землі. Гравець повинен допомогти їм облаштуватися на новому місці, налагодити здобич ресурсів і будівництво.
 9. Підводні міста. Переносить процес будови під товщу води. Красиве малювання і цікаві правила.
 10. Архітектори. Перетворює ігровий стіл на карту міста, зі своїми вулицями та будовами.

Ці набори представляють різні сторони містобудівного жанру. Обирати варто залежно від інтересів компанії. Купити в Києві й Україні настолки такого напряму можна онлайн в нашому інтернет-магазині Blaster з доставкою.

Вигоди купівлі в інтернет-магазині «Blaster»

Щоб купити дешеву містобудівну настільну гру адекватної вартості для себе або в подарунок, звертайтеся до фахівців Бластер. Ми підкажемо, який набір з каталогу підійде для вас в залежності від навичок і побажань. Низькі ціни, великий вибір недорогих ігор при високій якості виготовлення виробником – усе це забезпечить вам Blaster.

 • Місто мрії
  Новинка
  −5%
  425 грн
  404 грн
 • Каркассон
 • Каркассон Таверни і Собори
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Принцеса і дракон
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Вежа
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Купці і зодчі
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Абатство і мер
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Мости, замки і базари
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Граф, король і культ
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Пагорби і вівці
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Бродячий цирк
  Доп

  Доповнення — необхідна базова гра

 • Каркассон Big Box
  Новинка
Вгору
,