Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

9:00-20:00

без вихідних

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик

Настільні ігри Стародавній світ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою спочатку нові
Відображення:

Настільні ігри жанру «Стародавній світ» дають можливість зануритися в первісний лад. Гравці можуть цілою компанією відправитися в захоплюючу і цікаву подорож в доісторичні часи. При цьому ігровий процес зберігає певні навчальні властивості та надає цікаву розвагу під час вечірніх зустрічей. У каталозі інтернет-магазину Бластер ви отримуєте онлайн-доступ до асортименту ігор даного жанру, доступних за низькими цінами з доставкою з Києва по усій Україні.

Різноманітні настільні ігри «Стародавній світ»

Асортимент настолок про стародавній світ включає найрізноманітніші варіації, серед яких можна знайти гру на будь-який смак. Залежно від обраного жанру гравці можуть стати:

  • великими завойовниками старовини;
  • мирними збирачами й мисливцями;
  • стратегами, що відповідають за розвиток цілого племені у важких доісторичних умовах.

Цікаві та захоплюючі пригоди у стародавньому світі доступні кожному. У нашому каталозі є недорогі масштабні набори, які дають можливість повною мірою зануритися в протистояння людини з людиною чи нерівний бій з вередливою природою.

Особливості настільних ігор про Стародавній світ

За допомогою дешевих популярних настолок по Стародавньому світу гравець може самостійно або в компанії союзників відчути усі тяготи людського існування в еру, коли про високі технології ніхто навіть не мріяв. Всього доводилося досягати самостійно, важкою працею добуваючи ресурси, їду, копалини, поступово наближаючи свою велич. Також вам будуть доступні подорожі в міфи та легенди, що передували сучасній цивілізації.

В процесі розваги вам доведеться використати стратегічні й тактичні навички завойовника, вибудовувати економічні стосунки між гравцями та іншими племенами. Під вашим керівництвом може встати мирне плем'я або круті варвари, готові грабувати й крушити все на своєму шляху.

Розважальна сторона настільних ігор органічно сплітається з безперечною користю. У процесі гравці різного віку розвиватимуть навички політики, торгівлі й здобичі ресурсів для подальшого розвитку поселення. Вашим воїнам доведеться зіткнутися з кровожерними загарбниками та дикими тваринами. При цьому доведеться приймати складні рішення, які позитивно впливатимуть на об'єктивне мислення і логічні висновки.

Які ігри в жанрі Стародавній світ найцікавіші?

Проект Blaster надає прихильникам жанру можливість обирати популярні недорогі набори для колективного проходження кампанії. За відгуками гравців з досвідом виділяються декілька з них:

  1. Каркасон. Версія «Мисливці й збирачі» ігри дозволяє стати керівником доісторичного племені, разом з іншими гравцями створювати ігрове поле (кожного разу нове). Після на цій карті можна буде полювати та збирати ресурси – золото, шкури й м'ясо тварин, інші корисні матеріали, необхідні для повноцінного життя і розвитку племені. Правила прості, а комплект має низьку вартість, що робить його ще цікавішим.
  2. Барбарія. У цій настолці ви станете одним з крутих і кровожерних варварів, що крушать різноманітних супротивників, скелетів, огрів і інших істот з міфів і легенд. Нагородою стануть скарби та древні руни, які за правилами гри здатні принести велич переможцеві.
  3. Маленький світ. Фентезі пригода, в якій ви управлятимете загонами однієї з 14 рас, що постійно б'ються.
  4. Цивілізація. Знаменита гра, яка займає перші місця в усіх рейтингах. Управління цілим народом, зміну ландшафтів і стосунків з іншими землями відкривають величезні простори для вас і вашої компанії.
  5. 7 чудес. Серія ігор, що також торкнулася Стародавнього світу. У розпорядженні гравців великі відомі міста давнини, якими можна управляти, створюючи нові будівлі й розвиваючи різні сфери науки.

Якщо ви – гравець-початківець в цьому напрямі, Бластер рекомендує дешево купити набір і випробувати його з друзями. Ми можемо запропонувати навчальні посібники з найскладніших ігор. Для тих, хто знайомий з жанром і є прихильником тематики старовини, ми можемо запропонувати недорогі комплекти. Низька вартість наборів ніяк не позначається на їх якості – відомі виробники поставляють довговічні комплекти, які подарують вам не один захоплюючий вечір цікавих пригод.

Вигоди купівлі в інтернет-магазині «Blaster»

Низькі ціни, висока якість виготовлення і великий асортимент – усе це пропонує інтернет-магазин Blaster. Консультанти проекту і відгуки клієнтів допоможуть новачкам обрати відповідну гру від виробника для себе або в подарунок, дешево її купити через каталог онлайн. Замовлення необов'язково забирати особисто – ми забезпечуємо доставку по Києву й Україні в короткі терміни.

Вгору
,