Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

9:00-20:00

без вихідних

Замовлення на сайті приймаються цілодобово

0
Мій кошик

Настільні ігри про Бізнес (Промисловість)

Настолки бізнес тематики представлені великим асортиментом ігор різноманітних за сюжетом і ігровим процесом. Головною їх особливістю є сильний упор правил на фінансову складову. Підставою для захоплюючого проведення часу служать реальні фінансові схеми, які застосовуються на ринку. Для більшого інтересу і розуміння вони подаються в спрощеному виді. У каталозі інтернет-магазину Бластер в режимі онлайн представлений асортимент недорогих ігор, доступних з доставкою по Києву та Україні. При низькій ціні виробники зберігають високу якість виконання.

Настільні ігри тематики бізнес і промисловість

Настолки бізнес тематики дозволяють наочно розглянути різні життєві ситуації, що стосуються фінансової сфери. Навчальний момент в таких комплектах дозволяє підвищити грамотність гравців, когнітивні здібності. Використати розвагу можна з користю для усіх учасників ігрової партії. Бізнес і промисловість в ігровому процесі подається таким чином, що гру при низькій ціні можна використати для продумування стратегії своєї справи.

Бізнес гри з навчальним чинником допомагають навчитися моделювати й прораховувати різні фінансові варіанти, враховувати працездатність різних аспектів, ознайомитися з можливими труднощами на шляху заробітку в приватному бізнесі. З їх допомогою розвивається стратегічне мислення, гравець отримує усвідомлення, що будь-яке хибне рішення може зруйнувати побудовану справу. Це допомагає заздалегідь продумувати риски. 

Настільні набори тематики бізнесу і промисловості допомагають:

  • навчитися грамотному розпорядженню засобами;
  • виробити навички стратегічної побудови, аналітичного мислення;
  • ставити логічно продумані цілі та дотримуватися їх;
  • проглянути декілька варіантів ситуації можливість виправити свої помилки.

Круті настолки бізнес тематики – дешевий і захоплюючий навчальний посібник для компанії бізнесменів-початківців.

Кращі настільні ігри про бізнес і промисловість

У великому асортименті каталогу інтернет-магазину Бластер можна вибрати й купити різноманітні ігрові набори цього жанру недорого. Виходячи з безлічі відгуків бувалих гравців, є в цій категорії свої популярні лідери:

  1. Монополія. Гра відома у всьому світі. Є декілька її варіацій, які дозволяють перенести розвагу у більше знайомі й цікаві умови. Існує з 1934 року, відтоді основні правила практично не змінилися, що говорить про високу якість і продуманість набору. Сюжет призначений для 2-6 гравців, кожному з яких видається стартовий капітал і можливість збільшувати його шляхом інших персонажів. Гра надає розуміння торгівлі, вартості оренди, податкової системи.
  2. Грошовий потік. Гра грунтована на економічних особливостях США і дозволяє отримати уявлення про місцевий принцип заробітку. Представлено 2 окремих доріжки. Перша втілює рутинне життя типу «будинок-робота». Метою є вибратися на другу смугу, для чого необхідно добитися доходів, що перевищують витрати, коштом підвищення працездатності. Крута гра, що дозволяє навчитися інвестуванню і співпраці з іншими гравцями.
  3. Економікус. Фінансова гра, що надає можливість розвивати власну компанію шляхом ринкових стосунків, фінансових схем, захоплення як можна більшої кількості галузей ринку.

Ці ігри – популярний приклад бізнес жанру, що заробив безліч позитивних відгуків. Замовити ці й інші дешеві комплекти можна онлайн через сайт Blaster. Для мешканців Києва й усієї України працює доставка.

Вибір настільних бізнес ігор

Жанр настільних бізнес ігор підходить для усіх віків. Головне – правильно вибрати відповідний комплект залежно від категорії гравців. Для молодшого покоління (від 4 років) можна купити простий варіант, наприклад «ЗооГотель», де треба будувати власний готель для тварин з повним продумуванням його облаштування і розвитку. Для старших дітей і дорослих підійдуть перераховані набори, а також безліч інших. Гра в такі ігри дозволяє не лише розвинути навички бізнесу, але і поліпшити пам'ять, концентрацію, уважність, когнітивні здібності.

Вигоди купівлі в інтернет-магазині «Blaster»

Blaster – інтернет-магазин, в якому кожен знайде недорогу бізнес гру на свій смак. При невисокій вартості комплекти з асортименту виконані у високій якості, що забезпечує їм тривалий термін служби. Початківцям ми пропонуємо дешеві різновиди, які допоможуть випробувати жанр і визначити пріоритетний напрям. Знавці жанру, за відгуками клієнтів можуть підібрати кращий варіант залежно від виробника, правил і якості виконання.

Немає товарів

Вгору
,